Winchester 1886 cal. 45-70 Rifle

Winchester Model 1886  v  nejžádanějším calibru 45-70 . Hlaveň octagonal 26″ má ostré drážky (90/100) a čistou hlaveň, vhodnou k přesné střelbě. Patentovaný a poprvé  použitý závěr Johna M. Browninga s dvěma příčnými klíny, zaručuje bezpečné zamčení náboje v nábojové komoře. Kovové části zbraně jsou krásně hladké, ostré a bez rzi. Signatury kompletní, ostré a dobře čitelné, včetně patentů pod pákou a výrobního čísla. Pažba a předpažbí v parádním stavu. (nic lakovaného, broušeného, lepeného atd.) Kohout drží v bezpečnostní i pohotovostní poloze. Zbraň vyhazuje a přebíjí.

Celkový stav zbraně, jak mechanicky, tak vizuálně je velmi pěkný. Původní mířidla.  Vnitřek mechaniky je neochozený, bez vaklů a vůle. Hlavy šroubů jsou neožvýkané, dřevo lícuje s kovem.

Pěkná, ve své době nejvýkonnější puška v originálním stavu je mimořádně zachovalá a má v tomto stavu a kalibru vysokou sběratelskou hodnotu .Puška sloužila k lovu velké zvěře a byla velice oblíbená mezi lovci bizonů a obyvatelů velkých plání…

V případě zájmu pište, volejte: Telefon: 604 220 393 e-mail: ludekkone@seznam.cz

Cena: 173 000Kč 155 000 Kč

Zbraň byla vyrobena v druhém roce výroby, tedy 1887 a jedná se o zbraň kategorie „D“, volně prodejnou od 18 let, způsobilým osobám.