Smith & Wesson cal.44 Russian First Model. PRODÁNO!

Revolver S&W First Model D.A. Revolver calibr 44 Russsian (běžně dostupné a dodnes vyráběné střelivo). Tento model se vyráběl v letech 1881 – 1913 v počtu pouhých 54 668 ks. Zbrań je 5 ranná, drážky v hlavni jsou zřetelné, ostré a zachovalé cca z 90%.Původní povrchová úprava niklováním je zachována cca ze 75%, revolver nebyl sleštěn, ani jinak čištěn (jak to často bývá). Nápis na hlavni je perfektní. Na kohoutu a na spoušti je dokonce zachované původní 90% mramorování ! Revolver je spolehlivě funkční, bubínek aretuje a zamyká perfektně, střenky jsou původní, perfektně zachovalé, Hlaveň lícuje do zámku bez sebemenší vůle, stejně tak bubínek. Masivní a nádherná, střelbyschopná zbraň s 5″ hlavní

Součástí prodeje je i originál SW certifikát o původu zbraně, což zvyšuje její cenu a není pochyb o roku výroby. Tento Revolver byl vyroben v prvním roce výroby a John Wesley Hardin (známý desperát Divokého západu) vlastnil ten samý s výrobním číslem 352 !!

Zajímavá, funkční sběratelská záležitost ve velmi pěkném stavu s rodokmenem.

Zbraň je prodaná 22.5.2020

Jedná se o zbraň kategorie “D”, vyrobenou v roce 1881 a zakoupenou firmou M.W.Robinson & Co. z New Yourku za 14.25 USD . Není potřeba vlastnit ZP, volně prodejná od 18 let. (citace zákona:§ 15 zákonu o zbraních a střelivu Zbraň kategorie D nebo střelivo do této zbraně může nabývat do vlastnictví a držet nebo nosit fyzická osoba starší 18 let způsobilá k právním úkonům.